Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

PHP Browser Refresh ve Back engeleme Sorunu?

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

YAZAN MESAJ
beyfendi
Kayitli Kullanicilar
1 Mesajı Var
10 Puanı Var
15 Mart 2016 Salı 12:41:19

Üstadlar

Warez bir seri ilan scripti kurdum ve kurmuş olduğum scriptde ilan ekleme son kısmında bir hata ile karşılaştım aşağıdaki kodla da çözmeye çalıştım ama istediğimi tam yapamadım yardımcı olmanız mümkün mü? İlan eklerken son sayfada ilan numarası verilen yerde sayfa yenilendiğinde ilana farklı numara vererek çoğaltıyor, o sorunu aşağıdaki kodla çözmeye çalıştım ama bu seferde son ilan numarası verilen sayfayı göstermeden veya gelmeden index.php sayfasına yönlendiriyor, son sayfayı gösterip browserdan refresh dendiğinde index.php sayfasına yönlendirmeyi nasıl yapabilirim. birde aynı yönlendirmeyi browser dan geri dendiğinde de nasıl yapabilirim. "refresh" yerine "back" yazmam yeterlimidir. Yardımcı olan üstadlardan şimdiden Allah razı olsun teşekkür ederim.

session_start();
$refresh =& $_SESSION["refresh"];
$refresh++;
if($refresh > 0){
header("location:index.php");

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları