Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

Mysql deki tablodan 10. kayıttan sonra veri cekemiyorum ?

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

YAZAN MESAJ
gecedenkaldim
Kayitli Kullanicilar
9 Mesajı Var
90 Puanı Var
19 Haziran 2015 Cuma 09:19:22

Selamün Aleyküm arkadaşlar. Herkese kolay gelsin. Buyuk bir sıkıntım var başlıkta tam olarak anlatamamış olabilirim onun için örnek vererek anlatmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

sınıf, öğrenci ve devamsızlık adında uc tane tablom var. ogrenci ve sınıf tablosuna ayrı ayrı veri kaydedip listeleyebiliyorum. Devamsızlık tablom ise öğrenci ve sınıf tablosundaki gerekli verilerin id sini alıp kaydediyor.

sınıf tabloma 10. kayıtı ekledikten sonra sorun oluştu. Bu sorun devamsızlık tablosunu listelemek istediğimde ortaya çıktı tum öğrenci id sine göre ogrenci bilgilerini çekiyor. Sınıf id sine göre sınıf bilgilerini çekiyor. Sadece 10. kayttan sonrası gorunmuyor.
sınıf tablosunu listelediğimde hepsi görünüyor

bu sorun ne olabilir.

YArdımcı olan arkadaşalara şimdiden Allah Razı olsun

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları