Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

üstadlardan bilgi rica ediyorum

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

YAZAN MESAJ
heyelan49
Kayitli Kullanicilar
23 Mesajı Var
230 Puanı Var
02 Ocak 2015 Cuma 20:00:24
sms onay

merhaba üstadlar bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var php de büyük çaplı birşeyler yapmadım azda olsa kendimi gelirtirmek adına birşeyler yapmak istiyorum ama bu defa yapmak istediğim konu farklı anket sitesi oluşturuyorum fakat bu ankette oy kullanmak istenildiği zaman cep telefonuna onay kodu gitmesini ve o onay koduyla oy kullandırmak istiyorum bu konuyla ilgili hiç bilgim yok nette yazılanlar var ama sadece biraz kod paylaşılmış ve açıklama yok herhangi bi yerden sms paketi almadım yazılım kısmını oluşturduktan sonra alacam acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz daha doğrusu nasıl yapabilirim yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları