Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Javascript / DHTML / Ajax

sayfe.php?Git=hesap&sayfe=uyekayit

Javascript / DHTML / Ajax

Javascript programlama dili, teknikleri, araçları üzerine...

YAZAN MESAJ
asohaber
Kayitli Kullanicilar
25 Mesajı Var
250 Puanı Var
13 Aralık 2013 Cuma 01:13:36
değerli hakikat hocam daha önceki php eğitiminde switc kontrolü ile tüm sayfalarımızı yapmayı öğretmiştiniz ben sayfalar klasörüne ajax.php ve index.php şeklinde iki sayfa actım ajaxpost kısmını ajax.php sayfasına yönlendirip

değerli hakikat hocam daha önceki php eğitiminde switc kontrolü ile tüm sayfalarımızı yapmayı öğretmiştiniz ben sayfalar klasörüne ajax.php ve index.php şeklinde iki sayfa açtım ajaxpost kısmını ajax.php sayfasına yönlendirip odanda ilgili switc yapısını kullanmak istiyorum yani anlatmak istediğim her olay için ayrı sayfa yapıp
çok fazla sayfa yığını olacağına hesap klasoru için iki sayfa ve hesapla ilgili tüm kontrolleri ajaxmetotdu kullanacağım kontrolleri ajax.php ve ordanda ilgili olan index.php deki switc   kontrolü ile uyguladığım functiona yönlendirmek ajax.php case ile çağırıp include ile sayfaları kullanıyoruz benim sizden ricam bir switc içindeki functionu nasıl bir sayfaymış gibi ajax.php de kullanabilirim kısacası

(//ajaxpost ile Sayfalar/hesap/ajax.php yönlendirip)
bu kontrol Sayfalar/hesap/ajax.php de olduğunu var sayarsak
case "uyekaydet":

//Sayfalar/hesap/index.php de bulunan ilgli functionu(sayfa.php?Git=hesap&sayfa=kaydet) nasıl include yapabilirim
break;

bazı yerlerde load kullandım ancak load yetersiz kaldı yada ben beceremedim bu konuda bana fikir veririseniz cok sevinirm şimdiden size cok teşekür ederim
YAZAN MESAJ
asohaber
Kayitli Kullanicilar
25 Mesajı Var
250 Puanı Var
13 Aralık 2013 Cuma 02:18:42

<form action=\"\" method=\"POST\" name=\"UyeKayit\" id=\"UyeKayit\">
<div class=\"kayit_form_cevr\"><input class=\"kayit_form\" name=\"adsoyad\" type=\"text\" placeholder=\"$dil[adsoyad]\" title=\"$dil[adsoyad]\"></div>
<div class=\"kayit_form_cevr\"><input class=\"kayit_form\" name=\"email\" type=\"text\" placeholder=\"$dil[email]\" title=\"$dil[email]\"></div>
<div class=\"kayit_form_cevr\"><input class=\"kayit_form\" name=\"sifre\" type=\"text\" placeholder=\"$dil[sifre]\" title=\"$dil[sifre]\" id=\"sonuc\"></div>
<div class=\"kayit_form_cevr\"><input class=\"kayit_submit\" name=\"kayit\" type=\"button\" onclick=\"AjaxGonder('UyeKayit','Uye','sonuc','site_yukle')\" value=\"$dil[kaydol]\"></div>
</form>
çift tırnakta ajax kullanımım doğrumu acaba

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları