Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

Manset.php uygulamasında Tarayıcı Sorunu

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

YAZAN MESAJ
mbulak
Kayitli Kullanicilar
76 Mesajı Var
760 Puanı Var
09 Kasım 2013 Cumartesi 20:29:24
Tasarladığım sitede kullanmak istediğim hazır manşet scripti var. Daha önce kullandığım da böyle bir sorunla karşılaşmamıştım.

Tasarladığım sitede kullanmak istediğim hazır manşet scripti var. Daha önce kullandığım da böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Fakat şimdi sorun oluşturuyor. İnternet Explorer da sorun yok fakat, Crome, Firefox,Yandex gibi tarayıcılarda sorun oluşturuyor. Herhangi bir sayfaya include etmeden kullandığımda ise herhangi bir sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim?\

Bu İnternet Explorer tarayıcıdaki hali:

Bu diğer tarayıcılardaki include olmadan önceki hali:

Bu da diğer tarayıcılardaki include ettikten sonraki hali:

YAZAN MESAJ
trueWD
Site Yöneticisi
194 Mesajı Var
1940 Puanı Var
11 Kasım 2013 Pazartesi 17:34:06

Merhaba resim yollarken telefonla çekme klavyede ekranın görüntüsünü çeken bir tuş var PrtScr diye onunla resmi alıp pointe yapıştır. sonra yolla..

Ayrıca manşet sistemi tek başına iyi çalışıyor çünki sadece kendi CSS kodlarını görüyor sistem ama manşeti başka bir yere includ edersen manşet include ettiğin sayfanın css kodlarında görür. bu yüzden site saçmalar ki normaldir.

YAZAN MESAJ
mbulak
Kayitli Kullanicilar
76 Mesajı Var
760 Puanı Var
11 Kasım 2013 Pazartesi 18:14:01

Sağol ilgin için, dün uğraşırken farkettim ve sorunu çözdüm.

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları