Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

Eski Türkekip

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

YAZAN MESAJ
veritabani
Kayitli Kullanicilar
168 Mesajı Var
1680 Puanı Var
14 Ekim 2013 Pazartesi 16:51:45

Merhaba; öyle aklıma geldi birden bundan yıllar öncesi :)

Türk ekip'in yeni kurulduğu günler ilk sorular ilk heyecan ilk kodlar, değişken nasıl olur mysql bağlantısı nasıl kurulur while döngüsü nedir array diye birşey varmış nedir acaba :)

Allah Hakikat hocadan razı olsun bugün eğer bir kazanç sağlıyorsam eğer bir portal yazabiliyorsam onun sayesindedir, PHP Class'a geçtiysem ki PHP nin ne olduğu bilmezken bugün sınıflar yazıyorum hepsi onun sayesindedir.

PHP nin P sini öğreten odur onun sayesinde PHP yazılma başladım onun sayesinde PHP nin ne olduğunu öğrendik, öğrendik diyorum tabi tek ben değildim benim gibi diğer arkadaşlar, herkesin arasında bir yarış bir mücadele bir rekabet vardı sanki kim daha önce öğrenecek gibisinden, aklıma geldide yazdım siz yeni başlayanlar veya başlamayı düşünen arkadaşlar için.

Emin olun eğer eğitim setini gerçekten öğrenmek için satın aldıysanız ve onu uygulamaya bailadıysanız hiç merak etmeyin en üst seviyeye geleceksinizdir. Tabi biraz gayret biraz azim birazda hatta biraz değil biraz fazla sabır buna birde kendi araştırmacılığınızı katarsanız bu iş tamamdır.

Tüm türkekip ailesine ve üyelerine saygılarımı sunar
başarılar dilerim.

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları