Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları
Programlama > Php ve Mysql

PHP ile E-Ticaret

Php ve Mysql

Php ve Mysql programlama üzerine kütüphane ve class deposu

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 4 5 » Sonuncu »
YAZAN MESAJ
aykut
Kayitli Kullanicilar
24 Mesajı Var
240 Puanı Var
21 Temmuz 2009 Salı 10:02:33
PHP ile E-Ticaret Projesi yapmayı düşünüyormusunuz?

Selamün Aleyküm.

Portal projesinde olduğu gibi bir e- ticaret projesi yapmayı düşünüyormusunuz ya da portal projesini e- ticaret projesine çevirme gibi bir eğitim seti yapmayı düşünüyormusunuz.
YAZAN MESAJ
turkteam61
Yasaklanmış Üye
17 Mesajı Var
170 Puanı Var
22 Temmuz 2009 Çarşamba 15:01:16

Aslında mantıklı ve güzel konu sanki :)
Hakikat Hocam ayrıca projeniz için teşekkür ediyorum.
YAZAN MESAJ
muhammet
Kayitli Kullanicilar
44 Mesajı Var
440 Puanı Var
22 Temmuz 2009 Çarşamba 15:33:48

herkes neden bu kadar a-ticareti büyütüyor anlamadım portalda kullandıklarınızı eticarettede kullancaksınız bunun için ayrı bir egitim setine gerek yok.
YAZAN MESAJ
aykut
Kayitli Kullanicilar
24 Mesajı Var
240 Puanı Var
22 Temmuz 2009 Çarşamba 18:16:39

Ozaman hakikat hocam bize bir kıyak yapsın 1 cdlik bir ek uygulama yapsın tabiki emeğinin karşılığını vereceğiz.
YAZAN MESAJ
turkteam61
Yasaklanmış Üye
17 Mesajı Var
170 Puanı Var
22 Temmuz 2009 Çarşamba 19:22:27

Projenin uygulamana mantığını görmek acısından istekte bulunduk, tercih Hakikat Hoca'nındır.
YAZAN MESAJ
baldrok34
Kayitli Kullanicilar
77 Mesajı Var
770 Puanı Var
22 Temmuz 2009 Çarşamba 21:15:02

bencede arkadaşlar önemli bir konu hakikat hocam 1 cdlik bir anlatım yaparak bize e-ticaretin mantığını gösterse güzel olur tabiki cdnin emeğini verecez
YAZAN MESAJ
muhammet
Kayitli Kullanicilar
44 Mesajı Var
440 Puanı Var
23 Temmuz 2009 Perşembe 15:43:51

ya vallahi ben egitim setini 9 aydamı ne almıştım şuan bir firmada çalışıyorum class yapıalrını full çözdüm bu yönden hakikat hocanın hakkını ödeyemem fakat bazı şeyleri hazıra konmaktansa biraz araştırma yapmaya ne dersiniz ? php nin manual gibi bir yeri var 1 2 hafta takılın oraya çözün yani herşey için bir egitim seti çıkartırsa işi var yani sonuçta oda bi INSAN bu kadar üzerine gitmemek gerekiyor.
YAZAN MESAJ
aykut
Kayitli Kullanicilar
24 Mesajı Var
240 Puanı Var
23 Temmuz 2009 Perşembe 17:10:43

HAkikat hocadan henüz bir cevap alamadık arkadaşlar.

biraz daha desstek çıkan olsa inşallah hakikat hoca bu konuda bize yardımcı olacak sanıyorum
YAZAN MESAJ
Hakikat
Root Admin
906 Mesajı Var
9060 Puanı Var
23 Temmuz 2009 Perşembe 17:21:57

değerli arkadaşlar

bu güne kadar bu konu hakkında bir çok mail ve mesaj aldım

profesyonel anlamda bir eticaret sitesi yapmak gercekten bilgi ve beceri gerektiren bir iştir..

ancak henüz bizim halkımız php eğitim setini sindirememiş durumdalar
php egitim setini wareze düşmesi ve emeklerimizin hiç yere heba edilmiş olması beni şahsım adına ciddi manada üzmüştür.

ve bu seti paylaşıma sunan şahıslar kendilerine göre fetva vererek setin warez olarak indirip kullanmanın hiç bir sakıncaıs olmadıgını kendil nefislerine çeşitli sebeblerle gerekce gösterip hem kendi ahiretlerini hemde o seti warez olarak indirenleri günaha sevk ederek onların ahiretlerini mahfettiklerinin hiç bir şekilde farkında değiller

durum bu halde iken eticaret gibi bir sistemin eğitim setini yapmak daha vahim sonuclar doğuracaktır..
evet içinizden bir çoğunuz böyle bir projeyle ciddi sistemler yazabilirdiniz.
ancak böyle bir projenin 2 günde wareze düşeceğini bildiğim için maalesef böyle bir proje yapmayı hiç bir şekilde düşünmüyorum

zamanla bunun mantıgını çözecek ve kendi projelerinizi eminim yapacaksınızdır..

YAZAN MESAJ
aykut
Kayitli Kullanicilar
24 Mesajı Var
240 Puanı Var
23 Temmuz 2009 Perşembe 21:31:03

Kitap tavsiyeniz varmı Hakikat hoca
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 4 5 » Sonuncu »

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları