Üye Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları
Birşeyler  Ara :) :  
Tarihe Göre :
Anasayfa Referanslarım Online Üyeler Galeri Anketler Forumlar Tüm Forum Mesajları Reklam Facebook Sayfamız Bize Ulaşın
Turkekip.com Forumları

Turkekip Arşiv

Turkekip.com eski forum konularının bulundugu arşiv formudur..

YAZAN MESAJ
MicroNorm
Kayitli Kullanicilar
157 Mesajı Var
1570 Puanı Var
05 Nisan 2008 Cumartesi 16:44:49
Yerli Malı CMS

Öncelikle seLamLar;
Çok uzun zamandır bakiniyorum nette.Nerdeyse piyasdaki tüm CMS'leri inceledim.Yerli sermaye olarak da GnuTurk'u inceleme fırsatım oldu fakat geliştiricisi herhalde bırakmış onu da geliştirmeyi.
Daha sonra geçen   yıLLarda geliştirilmeye başlanan bir cms ile karşılaştım.Forum ile birlikte olduğu için Php-Nuke'den hızlı çaLışıyor.Daha sonra r10 da gezinirken bir başlık gördüm.Kendi Cms'mizi   Yapalım.Katılımın Oldukca Fazla OLduğunu gördüm.İncelediğim diğer cmslerdede geliştiricisi sadece başlangıç yapior.Daha sonra cms kendiliğinden gerçekten gelişmeye başlıyor.Bizde böyle bir şey yapalım ?.Fakat bunu derken yanlış anlamayın,ben EkipCMS'i paylaşın falan kesinlikle demiyorum.Bu benim haddim değil.Zaten bu CMS buraya özel bir cms.Burdan başka yerde olsa büyüsü kaçar :D.Bizde böyLe bir işe girsek altından kalkamazmıyız ? O kadar zormudur bu işler.

Evet Herkesin Görüşlerini Bekliyorum Arkadaşlar
DostÇa
YAZAN MESAJ
Hakikat
Root Admin
906 Mesajı Var
9060 Puanı Var

Vallaha paşaam aranızda en cok ekiple çalışan belki benimdir turkekip den öncede böyle ekip çalışmalarında bulundum ancak şunu söylemem gerekirki bu işe başladıktan sonra insanı yarıyolda bırakırlar

hep öyle olmuştur hep menfaat gözetildiğinde öyle olacaktır..

bu gün ben bir sistem yazacak olsam ekip cms den daha iyisini yazacagımı sanmıyorum...
YAZAN MESAJ
Borahan
Kayitli Kullanicilar
142 Mesajı Var
1420 Puanı Var

[ALINTI]Hakikat[AO]ancak şunu söylemem gerekirki bu işe başladıktan sonra insanı yarıyolda bırakırlar
[/ALINTI]

+1
YAZAN MESAJ
mustafa
Kayitli Kullanicilar
87 Mesajı Var
870 Puanı Var

Böyle bir ekip çalışması olursa grafik hususnda yapılacak elimden gelen işleri yapmaya çalışırım. Fazla kod bilgim yok ama grafik çalışmamı begenenler olur. Menfaat hususndada yakup abiye katılıyorum. Ekibin amacı zaten eğer bir iş yapılacaksa el birliği ile yapılır eğer o iş kapatılacaksada gene el birliği ile kapatılır. Ben 4 5 senedir bilgisayarcıda çalıştığım için , çalıştığım yerlerde başaranıda gördüm, 2 sene sonra iflas derecesine gelenede şahid oldum.
Eğer bir iş yapılacaksa bence maddi ve menfaat yönüyle bakmamalı insanoğlu.O niyetle bakarsada baştan kaybeder.Kendi çukura düşer.

Kolay Gelsin
YAZAN MESAJ
esrefatak
Kayitli Kullanicilar
1 Mesajı Var
10 Puanı Var
14 Kasım 2014 Cuma 14:40:05

Merhaba arkadaşlar. Medyasoft tarafından Türkiye'nin ilk büyük yerli CMS'i geliştirildi. Referanslarına baktığınızda içinde THY, Novartis, ING Bank, Ülker... bir sürü dev var. İsmi UniGate. Web sitesi: Linkleri Görebilmek için Üye Olmanız Grekiyor

Üy Girişi Moderatörler Forum Kuralları Sık Kullanılanlara Ekle Giriş Syfam Yap Günün Konuları